Küçük Sırt Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)

Küçük Sırt Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)
Küçük Sırt Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)
Küçük Sırt Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Sırt Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)
590,00 TL
KDV Dahil 275,00 TL
%53,4
El Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)
239,00 TL
KDV Dahil 99,00 TL
%58,6
Metal Düdük İpli
4,90 TL
KDV Dahil 2,90 TL
%40,7
**EN ÖNEMLİ UNSUR OLARAK; ÇANTALARIMIZ TÜRKİYE DE ÜRETİLMEKTE OLUP KANSOREJEN MADDE İÇERMEMEKTEDİR. 

Küçük Sırt Deprem Çantası  (Afet ve Acil Durum Çantası)

Deprem Çantası içeriğinde toplam 28 çeşit üründen oluşan 51 Adet parça ürün bulunmaktadır.

Ülkemiz deprem kuşağında olduğu için her an tetikte bulunmak zorundayız. Unutmayalım ki depremi engelleme şansımız olmayabilir fakat gereken hazırlığı yapmak bizim elimizdedir. Deprem çantası ( Acil Durum Kiti ) hazırlamak da bunların başında gelir. Deprem Çantası  enkaz altında ihtiyacım mı olur düşüncesinde değil deprem ve doğal afetler sonrası ilk yardım çalışmalarının sizlere ulaşana kadar size yardımcı olması kapsamında düzenlenmesi gereken ekipmanlardır.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıdaki ürünlerin stok durumlarına göre eşdeğer şekilde marka ve model değişikliği gösterebilmektedir. Kalite olarak ürünlerimiz aynı kalite standartındadır. 

 
Ürün Adı Ürün Özelliği Adet Açıklama
Sırt Çantası  (43*32*12) 48*35*12 boyutlarındadır.
**Kansorejen madde içermez
**Zemin PVC kaplama
**Su Geçirmez
**Tolyen İçermez
**Fitalat İçermez
**Arkası ortopedik EVA
**Dip Darbeye dayanıklı köpük beslemeli
**Omuzlarda köpük beslemeli
1 Tüm ürünlerin bir arada olmasını sağlayan kansorejen madde içereyen sırt deprem çantası
Termal Battaniye ( Koruma Örtüsü ) Kendi üretimimiz olan üründür 150*200 cm 1 Kış mevsiminde gerçekleşebilecek bir deprem, sizi pijamalarınızla yakalar ise dışarıda sizi sıcak tutacak bir şeyler gerekir.
El Feneri Led' li Daha fazla ışık yayaması ve pil tüketimi daha az olması açısından ledli ürünler kullanılmaktadır 1 Elektriklerin kesilme ihtimalini göz önünde bulundurursak fener derdinize derman olacaktır.
İnce Pil Sony Marka Piller 3 Elektronik aletler için gereklidir. Fener, Radyo vb..  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
Stick Şeker 3 gr lık paketler halinde bulunmaktadır. 5 En kötü durumu düşünmeli, yemek bulamadığınız bir anda aç kalmamanız için geçici olarak şeker ile denge kurulabilir.
Stick Tuz 1 gr lık paketler halinde özel üreti yaptırılmaktadır 5 Tansiyon düşmesi gibi durumlarda kullanılması amacıyla konulmuştur
Metal Düdük Metal, ipli düdüktür 1 Bir düdük yardımıyla sesinizi uzak noktalara iletebilirsiniz.
Kibrit Standart ürün 1 Ateş yakmanız, veya farklı sebeplerden ötürü ateşe ihtiyaç duyacağınızdan gereklidir.
Mum Tealight 2 Elektriğin olmadığı bir ortamda dışarıda mahsur kalırsanız gece aydınlatması olarak bulabileceğiniz en iyi çözüm mum olacaktır.
Not Defteri Küçük not defteri 1 Deprem sonrası birçok şeyi yaşayacağınızdan not almanız gereken işlemler olabilemektedir. Aynı zamanda Deprem öncesi aile planınızda deprem sonrası yapılabilecekleri unutmamak için önceden notlarınızı yazabileceğiniz bir üründür.
Tükenmez Kalem Standart ürün 1 Not almanız gerektiğinde kullanmanız için gerekli üründür.
Toz Maskesi - Ventilli Rahat nefes ve tozdan korunmak için ventilli 1 Afet/Deprem durumlarında oluşacak olan toz bulutu veya çalışmalarda nefes alırken temiz hava gelmesi için sağlıklı bir üründür.
Islak Mendil Standart ürün 1 Hijyenik ıslak mendiller, sizi bir süre boyunca suyun yerine geçerek idare edecektir.
İş Eldiveni Poşetinde Hiyenik 1 Deprem sonrasında yapılabilecek çalışmalarda en kaldırma işlemlerinde ellerinizin daha uzun süre dayanması konusunda korunabilmeniz amaçlıdır.
Kilitli Poşet 19*25 Boyutlardaki ürünler kullanılmaktadır 2 Önemli Evraklar için Kilitli Poşet Kullanılmalıdır.
İlk Yardım Paketi (13 Parça) 13 parça 24 üründen oluşan settir. Detayları aşağıda belirtilmiştir. 1 24 Adetten oluşan Ufak tefek yaralanmalara karşı yanınızda mutlaka bulundurmalısınız.

İLK YARDIM PAKET İÇERİĞİ (13 PARÇA 24 ADET ÜRÜN)

Önemli Not: *İçerikteki bir ürün tedarik edilemediği takdirde, aynı değerde başka bir ürün kullanılır.
 
İLK YARDIM SETİ
Ürün Adı Adet
Plaster   1,25cmx500cm 1
Yara Bandı   1,9cmx7,2cm 5
Yara Bandı   2,5cmx7,2cm 4
Steril Yapışmalı Yara Pedi   9cmx5cm 1
Sargı Bezi   5cmx150cm 1
Temizleme Mendili, alkolsüz 1
Alkollü Mendil 1
Monodoz Antibakteriyel Solüsyon   7ml  1
Monodoz Oksijenli Su   7ml  1
Disk Pamuk 5
Makas 10,5cm 1
İlk Yardım Kitapçığı  1
Set Çantası 1


MÜŞTERİLERİMİZ TARAFINDAN EKLENECEK ÜRÜNLER ( KİŞİSEL OLUŞTURULAN ÇANTADA OLMASI GEREKENLER )
 
EKLENECEK DİĞER ÜRÜNLER
Ürün Adı Açıklama
Bebek Maması ve Bakım Ürünleri Bebekli ailelerin mutlaka çantalarına eklemesi gereken ürünlerdir.
Bir Kat Giyisi ve İç Çamaşırı Eve girememe gibi durumlarına karşı; İç çamaşarı, battaniye, kıyafet gibi eşyalar bulundurulmalıdır.
Enerji Veren Yiyecek Yüksek enerji içeren gıdalar; fıstık ezmesi, konserve, kraker, enerji barları gibi yiyecekler hayatta kalma şansınızı arttıracaktır.
Su Susuzluğa dayanabileceği saatler sınırlıdır. En hayati önem taşıyan madde içme suyudur.
Gözlük Kullananlar için yedeği Sizin koymanız gereken bir üründür. Deprem anında düşüp kırılabileceğinden veya yaşanacak bir sıkıntıda bulamayacağınız gözlüğünüz veya lensinizin yedeğini mutlaka çantanızda bulundurmanız gerekmektedir.Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Kulaklık kullananlar için yedeği Sizin koymanız gereken bir üründür. Duyma problemi olanlar için deprem sırasında yaşayacağı panik durumundan veya başka sebeplerden kaybedeceği kulaklığının yedeği mutlaka çantada olmalıdır. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Kıymetli Evraklar Tapu, sigorta, kimlik, Pasaport, Ruhsat,Ehliyet vs. gibi kıymetli evraklarınızın bir fotokopisi mutlaka çantanızda bulunmalı.
Arabanız var ise yedek anahtarı Sizin koymanız gereken bir üründür. Arabanız var ise deprem sonrası kullanım için yedek anahtarı mutlaka çantanız içinde bulundurunuz. Kilitli poşet içinde muhafaza ediniz.
Okuldaki Öğrenci için ise ailerine ait bilgiler (İletişim, Foto vb.) Sizin koymanız gereken bir üründür. Okuldaki çocuklarınıza hemen ulaşamayacağınızdan paniğe kapılmamaları ve okulda öğretmenleri eşliğinde sizleri beklerken ihtiyaç doğabilir. Mutlaka bilgileri güncel girip kilitli poşette muahafaza ediniz.
Okuldaki Öğrenci için ise kan grubu bilgisi Sizin koymanız gereken bir üründür. Her türlü ihtimale karşı kan grubu mutlaka olmalıdır. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Önemli İletişim Bilgileri Sizin koymanız gereken bir üründür. Mutlaka önemli iletişim bilgilerinizi bir not kağıtına veya çanta ile gönderilecek not defterine giriniz. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Bir Miktar Para Deprem çantanızda sizi bir kaç gün idare edecek kadar nakit para bulundurmanız yararınıza olacaktır. Muhafazası için size kilitli poşet gönderilmiştir.
Reçeteli İlaçlar Depremden sonraki kaos anını düşünecek olursak açık bir eczane bulmak imkansız olacaktır. Bunun için kullanımı mecbur ilaçların, deprem sonrası temin edilememesi kritik sağlık sonuçları doğurabilir.
Telefon kartı (Türk Telekom) Sizin koymanız gereken bir üründür. Cep telefonları hatlarında sıkıntı olabileceğinden telefon kartıda her ihtimale karşı Deprem Çantanızda / Afet Çantanızda olmalıdır. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Telefon Şarj aleti yedeği Telefona ne kadar ihtiyacımız olduğunu düşünürsek bu cihazlardan bir tane yedek edinmenin ne kadar mantıklı olduğunu daha iyi kavrayabiliriz. Mutlaka hem kullanım hem de oyalanmak açısında idel olacaktır. Günümüzde telefon bataryalarının ne kadar çabuk bittiği göz ardı edilmemeli. Ama burada dikkat etmemiz gereken tek olay deprem veya doğal afet sonralarında telefon hatlarının gereksiz yere meşgul edilmemesidir. Gerçekten ihtiyacı olanlar hatta bu sebeple düşebilmektedir. Lütfen çantaya eklemek isterseniz teminini sağlayınız.
Diğer Özellikler
Stok Kodudp_kucuksırt
MarkaDepremmalzemeleri
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
dp_kucuksırt

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.