Sırt Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)

Sırt Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)
Sırt Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)
Sırt Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)
Sırt Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)
Sırt Deprem Çantası (Afet ve Acil Durum Çantası)
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
AnadoluPuan : 233
Fiyat:
590,00 TL
İndirimli Fiyat (%53,4) :
275,00 TL
Kazancınız 315,00 TL
4.3 9
275.00 www.anadolucarsi.com
33,61 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2
Kargo Bedava
**EN ÖNEMLİ UNSUR OLARAK; ÇANTALARIMIZ TÜRKİYE DE ÜRETİLMEKTE OLUP KANSOREJEN MADDE İÇERMEMEKTEDİR. 

Uzun Yaşam  Deprem Çantası  (Afet ve Acil Durum Çantası)

Deprem Çantası içeriğinde toplam 40 çeşit üründen oluşan 84 Adet parça ürün bulunmaktadır.

Ülkemiz deprem kuşağında olduğu için her an tetikte bulunmak zorundayız. Unutmayalım ki depremi engelleme şansımız olmayabilir fakat gereken hazırlığı yapmak bizim elimizdedir. Deprem çantası ( Acil Durum Kiti ) hazırlamak da bunların başında gelir. Deprem Çantası  enkaz altında ihtiyacım mı olur düşüncesinde değil deprem ve doğal afetler sonrası ilk yardım çalışmalarının sizlere ulaşana kadar size yardımcı olması kapsamında düzenlenmesi gereken ekipmanlardır.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıdaki ürünlerin stok durumlarına göre eşdeğer şekilde marka ve model değişikliği gösterebilmektedir. Kalite olarak ürünlerimiz aynı kalite standartındadır. 
 
Ürün Adı Ürün Özelliği Adet Açıklama
Sırt Çantası (50*35*12) **Kansorejen madde içermez
**Zemin PVC kaplama
**Su Geçirmez
**Tolyen İçermez
**Fitalat İçermez
**Arkası ortopedik EVA
**Dip Darbeye dayanıklı köpük beslemeli
**Omuzlarda köpük beslemeli
1 Tüm ürünlerin bir arada olmasını sağlayan kansorejen madde içereyen sırt deprem çantası
Termal Battaniye ( Koruma Örtüsü ) 150*200 cm boyutundadır. 1 Kış mevsiminde gerçekleşebilecek bir deprem, sizi pijamalarınızla yakalar ise dışarıda sizi sıcak tutacak bir şeyler gerekir.
El Feneri Led' li Daha fazla ışık yayaması ve pil tüketimi daha az olması açısından ledli ürünler kullanılmaktadır. 1
Elektriklerin kesilme ihtimalini göz önünde bulundurursak fener derdinize derman olacaktır.
Radyo Radyo ürünlerimizi sert malzemele ve kaliteli ürünlerden kullanılmaktadır. Öncelikli tercihimi Roxy marka ürünlerdir. 1 Kriz ortamlarında yalan haberlerden kaçınmak için radyonuzdan dinleyebileceğiniz en güvenilir kanal ve en hızlı bilgilendirme yayınları olacağından aynı zamanda kesintisiz hizmet olacağından radyonuzun mutlaka çantanızda olması gerekmektedir. Afet FM 103,00 dir.
Kalem Pil GP Marka Piller 3 Elektronik aletler için gereklidir. Fener, Radyo vb..  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
İnce Pil GP Marka Piller 3 Elektronik aletler için gereklidir. Fener, Radyo vb..  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
Stick Şeker 3 gr lık paketler halinde bulunmaktadır. 5 Açlık ve Kan şekeri düzenlemek amacıyla konulmaktadır.
Stick Tuz 1 gr lık paketler halinde bulunmaktadır. 5 Tansiyon düşmesi gibi durumlarda kullanılması amacıyla konulmuştur.
Çakı 1 veya 2 çeşitten oluşan çakı modelidir. 1 Zor durumlar için çok amaçlı çakı
Metal Düdük Metal, ipli düdüktür 1 Bir düdük yardımıyla sesinizi uzak noktalara iletebilirsiniz.
Kibrit Standart ürün 1 Ateş yakmanız, veya farklı sebeplerden ötürü ateşe ihtiyaç duyacağınızdan gereklidir.
Çakmak Standart ürün 1 Ateş yakmanız, veya farklı sebeplerden ötürü ateşe ihtiyaç duyarsanız çakmak veya kibrit mutlaka çantanızda olsun.
Mum Tealight 2 Elektriğin olmadığı bir ortamda dışarıda mahsur kalırsanız gece aydınlatması olarak bulabileceğiniz en iyi çözüm mum olacaktır.
Not Defteri Küçük not defteri 1 Deprem sonrası birçok şeyi yaşayacağınızdan not almanız gereken işlemler olabilemektedir. Aynı zamanda Deprem öncesi aile planınızda deprem sonrası yapılabilecekleri unutmamak için önceden notlarınızı yazabileceğiniz bir üründür.
Tükenmez Kalem Standart ürün 1 Not almanız gerektiğinde kullanmanız için gerekli üründür.
Çok Amaçlı İp Standart ürün 1 Kurtarma ipi olarak kullanılabilecektir.
Koli Bandı 40 mt 1 Birçok konuda işimize yarayacak üründür
Çöp Poşeti 10 lu paketlerde 1 Gerek biriken çöplerin sağlığı tehdit etmemesi ve koku yapmaması aynı zamanda istemediğimiz bir durumda olsa ölüm ile sonuçlanan olaylarda ceset torbası olarak kullanılması
Tırnak Makası Standart ürün 1 Tırnakların uzamaması için rahat şekilde temizliğinizin sağlanması
Yağmurluk Tek kişilik Kullan at çeşidi olan bir üründür. 1 Kötü hava koşullarını düşünürsek, şemsiye veya yağmurluk mutlaka çantanızda olmalıdır.
Islak Mendil Standart ürün 1 Hijyenik ıslak mendiller, sizi bir süre boyunca suyun yerine geçerek idare edecektir.
Sabun Marka değişken 1 Gerek duş alma gerek el yıkama veya temizlik konusunda ihtiyacınız olacaktır.
Peçete Hijyen açısından kapalı poşetinde 1 Yanınızda kuru bir peçete veya tuvalet kağıdı ihtiyaçlarınız için çok faydalı olacaktır.
İş Eldiveni Poşetinde Hiyenik 1 Deprem sonrasında yapılabilecek çalışmalarda en kaldırma işlemlerinde ellerinizin daha uzun süre dayanması konusunda korunabilmeniz amaçlıdır.
Kilitli Poşet 19*25 Boyutlardaki ürünler kullanılmaktadır 3 Önemli Evraklar için Kilitli Poşet Kullanılmalıdır.
Makas Küçük Boy Küçük boyda olan standart bir makastır. 1 Kesici alet kullanmanız gerektiğinde en küçük yardıcınız olacak Makas
Plaster   1,25cmx500cm  İlk yardım malzemesi 1 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Yara Bandı   1,9cmx7,2cm   İlk yardım malzemesi 10 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Yara Bandı   2,5cmx7,2cm   İlk yardım malzemesi 4 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Sargı Bezi   5cmx150cm İlk yardım malzemesi 2 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Disk Pamuk İlk yardım malzemesi 5 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Temizleme Mendili, alkolsüz İlk yardım malzemesi 1 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Alkollü Mendil İlk yardım malzemesi 2 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Monodoz Antibakteriyel
Solüsyon   7ml 
İlk yardım malzemesi 1 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Monodoz Oksijenli Su   7ml  İlk yardım malzemesi 1 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Plastik Düdük İlk yardım malzemesi 1 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Çengelli İğne  İlk yardım malzemesi 12 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Makas   10,5cm İlk yardım malzemesi 1 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
İlk Yardım Kitapçığı  İlk yardım malzemesi 1 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme
Set Çantası   İlk yardım malzemesi 1 Yaralanmalara karşı alınması gereken ilk yardım önlemleri kapsamındaki malzeme


MÜŞTERİLERİMİZ TARAFINDAN EKLENECEK ÜRÜNLER ( KİŞİSEL OLUŞTURULAN ÇANTADA OLMASI GEREKENLER 

 
EKLENECEK DİĞER ÜRÜNLER
Ürün Adı Açıklama
Bebek Maması ve Bakım Ürünleri Bebekli ailelerin mutlaka çantalarına eklemesi gereken ürünlerdir.
Bir Kat Giyisi ve İç Çamaşırı Eve girememe gibi durumlarına karşı; İç çamaşarı, battaniye, kıyafet gibi eşyalar bulundurulmalıdır.
Enerji Veren Yiyecek Yüksek enerji içeren gıdalar; fıstık ezmesi, konserve, kraker, enerji barları gibi yiyecekler hayatta kalma şansınızı arttıracaktır.
Su Susuzluğa dayanabileceği saatler sınırlıdır. En hayati önem taşıyan madde içme suyudur.
Gözlük Kullananlar için yedeği Sizin koymanız gereken bir üründür. Deprem anında düşüp kırılabileceğinden veya yaşanacak bir sıkıntıda bulamayacağınız gözlüğünüz veya lensinizin yedeğini mutlaka çantanızda bulundurmanız gerekmektedir.Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Kulaklık kullananlar için yedeği Sizin koymanız gereken bir üründür. Duyma problemi olanlar için deprem sırasında yaşayacağı panik durumundan veya başka sebeplerden kaybedeceği kulaklığının yedeği mutlaka çantada olmalıdır. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Kıymetli Evraklar Tapu, sigorta, kimlik, Pasaport, Ruhsat,Ehliyet vs. gibi kıymetli evraklarınızın bir fotokopisi mutlaka çantanızda bulunmalı.
Arabanız var ise yedek anahtarı Sizin koymanız gereken bir üründür. Arabanız var ise deprem sonrası kullanım için yedek anahtarı mutlaka çantanız içinde bulundurunuz. Kilitli poşet içinde muhafaza ediniz.
Okuldaki Öğrenci için ise ailerine ait bilgiler (İletişim, Foto vb.) Sizin koymanız gereken bir üründür. Okuldaki çocuklarınıza hemen ulaşamayacağınızdan paniğe kapılmamaları ve okulda öğretmenleri eşliğinde sizleri beklerken ihtiyaç doğabilir. Mutlaka bilgileri güncel girip kilitli poşette muahafaza ediniz.
Okuldaki Öğrenci için ise kan grubu bilgisi Sizin koymanız gereken bir üründür. Her türlü ihtimale karşı kan grubu mutlaka olmalıdır. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Önemli İletişim Bilgileri Sizin koymanız gereken bir üründür. Mutlaka önemli iletişim bilgilerinizi bir not kağıtına veya çanta ile gönderilecek not defterine giriniz. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Bir Miktar Para Deprem çantanızda sizi bir kaç gün idare edecek kadar nakit para bulundurmanız yararınıza olacaktır. Muhafazası için size kilitli poşet gönderilmiştir.
Reçeteli İlaçlar Depremden sonraki kaos anını düşünecek olursak açık bir eczane bulmak imkansız olacaktır. Bunun için kullanımı mecbur ilaçların, deprem sonrası temin edilememesi kritik sağlık sonuçları doğurabilir.
Telefon kartı (Türk Telekom) Sizin koymanız gereken bir üründür. Cep telefonları hatlarında sıkıntı olabileceğinden telefon kartıda her ihtimale karşı Deprem Çantanızda / Afet Çantanızda olmalıdır. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Telefon Şarj aleti yedeği Telefona ne kadar ihtiyacımız olduğunu düşünürsek bu cihazlardan bir tane yedek edinmenin ne kadar mantıklı olduğunu daha iyi kavrayabiliriz. Mutlaka hem kullanım hem de oyalanmak açısında idel olacaktır. Günümüzde telefon bataryalarının ne kadar çabuk bittiği göz ardı edilmemeli. Ama burada dikkat etmemiz gereken tek olay deprem veya doğal afet sonralarında telefon hatlarının gereksiz yere meşgul edilmemesidir. Gerçekten ihtiyacı olanlar hatta bu sebeple düşebilmektedir. Lütfen çantaya eklemek isterseniz teminini sağlayınız.
Diğer Özellikler
Stok Kodudp_tek
MarkaDepremmalzemeleri
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.